Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Paskirstymo blokas, 125A, 1 polis, 2x 10-35² / 2x 2,5-25²/ 6 x 1,5- 16²
| Ilgis (mm) | 50 |
| Plotis (mm) | 45 |
| Aukštis (mm) | 95 |
| Aukštis | 91 mm |
| Plotis | 27 mm |
| Gylis | 51 mm |
| Polių skaičius | 1 |
| Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova | 6 mm² |
| Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova | 25 mm² |
| Kieto laidininko kryžminė sekcija (su kieta gija) | 10 mm² |
| Kieto laidininko kryžminė sekcija (su kieta gija) | 35 mm² |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 10 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 4 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.163 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.555 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.705 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1080 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 950 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 179.69 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
