Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Paskirstymo blokas, 160A, įėjimas 1×70 mm², išėjimai 6×16 mm²
| Ilgis (mm) | 50 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| Aukštis | 90 mm |
| Plotis | 35 mm |
| Gylis | 50 mm |
| Polių skaičius | 1 |
| Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova | 10 mm² |
| Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova | 50 mm² |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 7 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.25 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.005 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 15.455 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1006 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 393.92 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
