Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Paskirstymo gnybtas, 3 poliai, 2×25/2×16 mm²
| Ilgis (mm) | 400 |
| Plotis (mm) | 115 |
| Aukštis (mm) | 18 |
| Polių skaičius | 3 |
| Nominali srovė | 80 A |
| Įvesčių skaičius | 6 |
| Išvesčių skaičius | 6 |
| Tinka vientisoms šerdims | Taip |
| Naudingas su keleto gijų laidininkais | Taip |
| Tinka plonos gijos laidininkams | Taip |
| Laidininko skerspjūvis, įvestis | 1.5 mm² |
| Laidininko skerspjūvis, įvestis | 25 mm² |
| Laidininko skerspjūvis, išėjimas | 1.5 mm² |
| Laidininko skerspjūvis, išėjimas | 16 mm² |
| Saugus kontaktas | Taip |
| Aukštis | 65.9 mm |
| Plotis | 69.2 mm |
| Gylis | 45.5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 46 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 69 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.201 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 340 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.06 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 750 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 279.4 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
