Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Paskirstymo skydas, 1250x1300x205 mm, IP44, Univers
| Ilgis (mm) | 205 |
| Plotis (mm) | 1300 |
| Aukštis (mm) | 1250 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Dangčio tipas | Vāks |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Durų tipas | Divvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Nominali srovė (In) | 250 A |
| Aukštis | 1250 mm |
| Plotis | 1300 mm |
| Gylis | 205 mm |
| Suprojektuotas gylis | 205 mm |
| Vidinis gylis | 200 mm |
| Kabineto plokščių storis | 1 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1 mm |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Modulių skaičius | 480 |
| Eilučių skaičius | 8 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 60 |
| Jungės skylių skaičius | 10 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 10 |
| Korpuso medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus apdorojimas | Pulvera pārklājums |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Saugos klasė | I |
| Smūgio stiprumas | IK09 |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 1310 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 1310 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 39.3 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1310 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 1310 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 39.3 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 860 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1890 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
