Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Paskirstymo skydas + MM, IP31, 500x550x160mm, 36 mod.
| Ilgis (mm) | 161 |
| Plotis (mm) | 550 |
| Aukštis (mm) | 500 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža/padziļinājums |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 24 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Durų tipas | Vienvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Uždarymo tipas | Cits |
| Korpuso medžiaga | Tērauds |
| Suprojektuotas gylis | 161 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 500 mm |
| Suprojektuotas plotas | 550 mm |
| Vidinis gylis | 156 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Taip |
| Neutralus gnybtų blokas | Taip |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Taip |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| EMC versija | Ne |
| Atsparus UV spinduliams | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Aukštis | 500 mm |
| Plotis | 550 mm |
| Gylis | 165 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 560 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 510 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 11.98 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 580 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 560 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 11.8 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 850 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 710 |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
