Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Paskirstymo skydas (tuščias), FW, 500x550x160 mm, 2 mod., IP44
| Ilgis (mm) | 161 |
| Plotis (mm) | 550 |
| Aukštis (mm) | 500 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Durų tipas | Nav |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Nominali srovė (In) | 125 A |
| Aukštis | 500 mm |
| Plotis | 550 mm |
| Gylis | 165 mm |
| Suprojektuotas gylis | 161 mm |
| Vidinis gylis | 156 mm |
| Kabineto plokščių storis | 1 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1 mm |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Modulių skaičius | 72 |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 24 |
| Jungės skylių skaičius | 4 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 8 |
| Korpuso medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus apdorojimas | Pulvera pārklājums |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Saugos klasė | II |
| Smūgio stiprumas | IK09 |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 580 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 560 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 9.1 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 850 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 700 |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
