Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Paskirstymo skydas (tuščias), FW, 800x1050x160 mm, skirtas 240 mod., IP44
| Ilgis (mm) | 161 |
| Plotis (mm) | 1050 |
| Aukštis (mm) | 800 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Durų tipas | Divvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Nominali srovė (In) | 125 A |
| Aukštis | 800 mm |
| Plotis | 1050 mm |
| Gylis | 165 mm |
| Suprojektuotas gylis | 161 mm |
| Vidinis gylis | 156 mm |
| Kabineto plokščių storis | 1 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1 mm |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Modulių skaičius | 240 |
| Eilučių skaičius | 5 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 48 |
| Jungės skylių skaičius | 8 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 16 |
| Korpuso medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus apdorojimas | Pulvera pārklājums |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Saugos klasė | II |
| Smūgio stiprumas | IK09 |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1080 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 850 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 21.68 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 860 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1005 |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
