Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Pastatomas surenkamas skydas
| ETIM klasė | EC000058 Tukšs skapis |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 1600 A |
| Aukštis | 1900 mm |
| Plotis | 350 mm |
| Gylis | 600 mm |
| Suprojektuotas gylis | 600 mm |
| Vidinis gylis | 600 mm |
| Kabineto plokščių storis | 1.5 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1.5 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 144 |
| Eilučių skaičius | 12 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 12 |
| Jungės skylių skaičius | 2 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 2 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos klasė | I |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
