Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Penkiavietis rėmelis, Berker S1, matinis aliuminis
| Ilgis (mm) | 9.5 |
| Plotis (mm) | 365 |
| Aukštis (mm) | 80.5 |
| Vienetų skaičius | 5 |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Horizontalių elementų skaičius | 5 |
| Vertikalių elementų skaičius | 5 |
| Su montavimo tinkleliu/rėmu | Ne |
| Lygiai montuojama instaliacija | Taip |
| Tinka grindų dėžei | Ne |
| Tinka sienos kanalui | Taip |
| Tinka lygiai montuojamai instaliacijai | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Alumīnijs |
| RAL numeris (gretimas) | 9006 |
| Permatomas | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Plotis | 80 mm |
| Aukštis | 365 mm |
| Gylis | 9.5 mm |
| Suprojektuotas plotas | 56 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 56 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 379 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.025 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 379 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 94 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 22 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.135 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |