Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perforuotas instaliacinis kanalas, 15×15 mm, PVC, BA6, pilkas RAL7030
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 15 |
| Aukštis (mm) | 18 |
| Medžiaga | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Aukštis | 18 mm |
| Plotis | 15 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Atstumas tarp skylių | 6 mm |
| Pjūvio plotis | 4 mm |
| Šoninės sienos tipas | Rievas |
| Be halogeno | Ne |
| Užgęstantis | Taip |
| Lankstus | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 150 mm² |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Su gaubtu | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7030 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 48 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 7.35 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 48 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 7.35 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3264 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1480 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 539.8 |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| STEP modelio failas | Atsisiųsti čia |
