Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perforuotas instaliacinis kanalas 40×40 mm, PVC, BA7A, pilkas RAL7030
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 40 |
| Aukštis (mm) | 40 |
| Medžiaga | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Aukštis | 40 mm |
| Plotis | 40 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Atstumas tarp skylių | 6.5 mm |
| Pjūvio plotis | 6 mm |
| Šoninės sienos tipas | Rievas |
| Be halogeno | Ne |
| Užgęstantis | Taip |
| Lankstus | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 1018 mm² |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Su gaubtu | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7030 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2010 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 154 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 21.7 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 18.42 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1350 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 537.34 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |
| STEP modelio failas | Atsisiųsti čia |
