Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perforuotas kanalas, 75×75 mm, RAL7030
| ETIM klasė | EC000012 Kabeļu kanālu sistēma ar rievām |
| Medžiaga | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Aukštis | 75 mm |
| Plotis | 75 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Atstumas tarp skylių | 4 mm |
| Pjūvio plotis | 4 mm |
| Šoninės sienos tipas | Rievas |
| Be halogeno | Ne |
| Užgęstantis | Taip |
| Lankstus | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 4740 mm² |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Su gaubtu | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7030 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 24 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
