Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perforuotas kanalas DNG 25037, pilkas RAL7030
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 37 |
| Aukštis (mm) | 25 |
| Medžiaga | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Aukštis | 25 mm |
| Plotis | 37 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Atstumas tarp skylių | 7.5 mm |
| Pjūvio plotis | 5 mm |
| Šoninės sienos tipas | Rievas |
| Be halogeno | Ne |
| Užgęstantis | Taip |
| Lankstus | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 626 mm² |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Su gaubtu | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7030 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 64 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 64 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 16.12 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2048 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| STEP modelio failas | Atsisiųsti čia |
