Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perforuotas kanalas HNG 50×125 mm, hfr, šviesiai pilkas RAL7035
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 125 |
| Aukštis (mm) | 50 |
| Medžiaga | Polifenilēna oksīds (PPO) |
| Aukštis | 50 mm |
| Plotis | 125 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Atstumas tarp skylių | 7.5 mm |
| Pjūvio plotis | 5 mm |
| Šoninės sienos tipas | Rievas |
| Be halogeno | Taip |
| Užgęstantis | Taip |
| Lankstus | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 5179 mm² |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Su gaubtu | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 18 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 18 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 15.84 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 432 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 420.16 |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
