Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perforuotas kanalas VK-Flex 41x44mm L=250mm hfr, šviesiai pilkas RAL7035
| Ilgis (mm) | 500 |
| Plotis (mm) | 44 |
| Aukštis (mm) | 41 |
| Medžiaga | Cits |
| Ilgis | 500 mm |
| Diametras | 44 mm |
| Atstumas tarp skylių | 4.5 mm |
| Pjūvio plotis | 8 mm |
| Šoninės sienos tipas | Rievas |
| Be halogeno | Taip |
| Užgęstantis | Taip |
| Lankstus | Taip |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 620 mm² |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Su gaubtu | Ne |
| Spalva | Pelēks |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 500 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 44 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 41 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 530 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 4.74 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 960 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 138.76 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |