Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perforuotos dešinės pusės durys, 950×800 mm, Univers
| Ilgis (mm) | 12 |
| Plotis (mm) | 248 |
| Aukštis (mm) | 919 |
| Įstiklintų durų versija | Taip |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Ne |
| Plotis | 248 mm |
| Aukštis | 919 mm |
| Gylis | 12 mm |
| Paviršiaus tipas | Pulvera pārklājums |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 269 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 919 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 945 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.8 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 25 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
