Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perjungiklis, 4P, 250A
| Ilgis (mm) | 218 |
| Plotis (mm) | 312 |
| Aukštis (mm) | 160 |
| Pagrindinio jungiklio versija | Taip |
| Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija | Taip |
| Saugos jungiklio versija | Taip |
| Kaip avarinio sustabdymo versija | Ne |
| Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio | Taip |
| Jungiklių skaičius | 1 |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC | 690 V |
| Nominali operacinė įtampa | 380 V |
| Nominali operacinė įtampa | 690 V |
| Nominali srovė Iu | 250 A |
| Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V | 200 A |
| Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V | 250 A |
| Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw | 15 kA |
| Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V | 90 kW |
| Perjungimo galia prie 400 V | 164 kW |
| Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq | 50 kA |
| Polių skaičius | 4 |
| Variklio pavara - pasirinktina | Ne |
| Integruota variklio pavara | Ne |
| Įtampos aktyvatorius pasirinktinai | Ne |
| Įrenginio konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Tinka montavimui ant žemės | Taip |
| Tinka priekiniam montavimui | Ne |
| Tinka priekiniam montavimui centre | Ne |
| Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai | Taip |
| Tinka tarpiniam montavimui | Ne |
| Kontrolės elemento spalva | Melns |
| Užblokuojamas | Taip |
| Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) | IP00 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 218 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 312 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 5.66 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 385 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 245 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 6.01 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 40 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
