Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Perjungiklis modulinis 1P 32A
| Svoris (neto) | 0.12 |
| ETIM klasė | EC001545 Sadales paneļa galvenais slēdzis |
| Perjungimo funkcija | Divvirzienu slēdzis |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 1 |
| Polių skaičius | 1 |
| Nustatyta srovė | 25 A |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Minimali nominalioji įtampa | 230 V |
| Nominalus perjungimo pajėgumas | 0.529 kA |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 0.37 kA |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 68 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.08 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 108 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 18 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.08 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 108 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.08 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2592 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 242.92 |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
