Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Plieninių laikiklių komplektas UC860E tvirtinimui, 10vnt.
| Ilgis (mm) | 180 |
| Plotis (mm) | 150 |
| Aukštis (mm) | 40 |
| Priedo tipas | Cits |
| Medžiaga | Tērauds |
| Plotis | 25 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Gylis | 15 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 38 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.175 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 384 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
