Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Plokštės tvirtinimas su gylio reguliavimu, 4 vnt.
| Ilgis (mm) | 4 |
| Plotis (mm) | 10 |
| Aukštis (mm) | 8 |
| Priedo tipas | 482,6 mm (19 collu) montāžas kronšteins |
| Medžiaga | Tērauds |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Gylis | 30 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.17 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 460 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.7 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 300 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1090 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
