Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Potinkinė dėžutė jutikliams, 2 – guba, Berker TS Sensor, oranžinė, matinė
| Svoris (neto) | 0.059 |
| ETIM klasė | EC002601 Kārba/korpuss iebūvētai montāžai sienā/griestos |
| Montavimo metodas | Doba siena |
| Forma | Ovāls |
| Konstrukcijos tipas | Ierīces savienojuma kārba (apaļa/kvadrātveida) |
| Numatytas apsisukimo žiedas | Ne |
| Gali būti sujungtas | Ne |
| Su įmontuotu | Nav |
| Ilgis | 139 mm |
| Plotis | 68 mm |
| Gylis | 75 mm |
| Gylis | 75 mm |
| Vidinis gylis | 73 mm |
| Įvairiems elektriniams įrengimams | 2 |
| Su varžtais | Taip |
| Korpuso parengimas iki angų | Taip |
| Stovo jungtis su tarpikliu | Taip |
| Patalpos maitinimas per vamzdžio antgalį | Taip |
| Maitinimo pro laiptuotą membraną stovas | Taip |
| Vamzdžio užfiksavimas | Ne |
| Neprivalomas vamzdžio užrakinimas | Ne |
| Įeitis pro galinę dalį | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Oranžs |
| Saugos laipsnis (IP) | IP3X |
| NEMA apsaugos laipsnis | 1 |
| Skaidri danga | Ne |
| Sandarinamas | Ne |
| Atsparus vėjui | Ne |
| Fiksuota gnybto padėtis | Taip |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | Ne |
| Specialus naudojimo būdas | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.077 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.077 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
