Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Potinkinė sieninė dėžutė 2- guba, Berker TS Sensor, oranžinė
| Ilgis (mm) | 47.5 |
| Plotis (mm) | 68 |
| Aukštis (mm) | 139 |
| Konstrukcijos tipas | Ierīces savienojuma kārba (apaļa/kvadrātveida) |
| Numatytas apsisukimo žiedas | Ne |
| Gali būti sujungtas | Ne |
| Ilgis | 139 mm |
| Plotis | 68 mm |
| Gylis | 47.5 mm |
| Gylis | 47.5 mm |
| Vidinis gylis | 45 mm |
| Įvairiems elektriniams įrengimams | 2 |
| Su varžtais | Taip |
| Korpuso parengimas iki angų | Taip |
| Stovo jungtis su tarpikliu | Taip |
| Patalpos maitinimas per vamzdžio antgalį | Taip |
| Maitinimo pro laiptuotą membraną stovas | Taip |
| Vamzdžio užfiksavimas | Ne |
| Neprivalomas vamzdžio užrakinimas | Ne |
| Įeitis pro galinę dalį | Ne |
| Be halogeno | Ne |
| Skaidri danga | Ne |
| Sandarinamas | Ne |
| Atsparus vėjui | Ne |
| Fiksuota gnybto padėtis | Taip |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | Ne |
| Specialus naudojimo būdas | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.059 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.06 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1700 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
