Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Prisukamas dvigubas laikiklis dangčio tvirtinimui, Univers N
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 45 |
| Aukštis (mm) | 35 |
| Medžiaga | Cits |
| Plotis | 45 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.023 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 300 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.015 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 300 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 420 |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
