Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Programuojama laiko relė 12-240V AC/DC, 16A, 1NA + 1NU
| Ilgis (mm) | 90 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 64 |
| Montavimo metodas | DIN rail |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 12 V |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 240 V |
| Tiekimo įtampos tipas | AC/DC |
| Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki | 50 Hz |
| Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki | 60 Hz |
| Autonomiškumas valandomis | 26280 |
| Autonomiškumas metais | 3 |
| Tikslumas per dieną | 1 s |
| Tekstinės gairės ekrane | Taip |
| Išorinis programavimas | Taip |
| Įskaitant atmintinės kortelę | Ne |
| 60 min. programa | Taip |
| 24 h programa | Taip |
| Savaitinė programa | Taip |
| Metinė programa | Ne |
| Atostogų programa | Taip |
| Impulsinė programa | Taip |
| Ciklo programa | Taip |
| Astrologinė programa | Ne |
| Atsitiktinė programa | Taip |
| Valandų skaitiklis | Ne |
| Sinchronizuojamas su maitinimo tinklu | Ne |
| Valdomas su kvarcu | Taip |
| Valdomas radijo bangomis | Ne |
| Valdomas radijo bangomis (DCF77) | Ne |
| GPS (globali vietos nustatymo sistema) | Ne |
| Kontakto tipas | Change-over contact |
| 1 kanalo trumpiausias perjungimo laikas | 1 min |
| Atminties vietų skaičius | 100 |
| Automatiškai persijungiantis vasaros / žiemos laikas | Taip |
| Rankinė operacija | Taip |
| Išorinė paspaudžiamo mygtuko įvestis | Ne |
| Perjungimo išankstinis parinkimas | Ne |
| Nominali perjungimo srovė, kai 250 V AC | 16 A |
| Potencialiai laisvas jungiklio kontaktas | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP10 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Plotis | 35.6 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.05 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 40 |
