Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Q+ panelė, vientisa, viršus/apačia skydams 900×600 mm
| Ilgis (mm) | 30 |
| Plotis (mm) | 580 |
| Aukštis (mm) | 887 |
| Plotis | 900 mm |
| Aukštis | 18 mm |
| Gylis | 600 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 900 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 572 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 7.29 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 40 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 900 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 950 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
