Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Q+ šoniniai, horizontalūs perforuoti U formos profiliai 50×400 mm
| Ilgis (mm) | 100 |
| Plotis (mm) | 100 |
| Aukštis (mm) | 100 |
| Medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Skylmušio forma | Apaļš caurums |
| Gręžimo skylės centrinis atstumas | 25 mm |
| Medžiagos storis | 1.5 mm |
| Ilgis | 6 mm |
| Aukštis | 400 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 330 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.03 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
