Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Q+ šoniniai, horizontalūs perforuoti U formos profiliai 50×400 mm
| Ilgis (mm) | 25 |
| Plotis (mm) | 275 |
| Aukštis (mm) | 50 |
| Modelis | Montāžas komplekts |
| Plotis | 25 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Medžiaga | Metāls |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 325 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.365 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
