Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Quadro MCCB vertikalaus tvirtinimo komplektas, 125/160A, 300×600 mm
| Ilgis (mm) | 105 |
| Plotis (mm) | 596 |
| Aukštis (mm) | 300 |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 200 mm |
| DIN bėgių skaičius | 1 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 651 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 318 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.712 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 33 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 690 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
