Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Quadro MCCB vertikalaus tvirtinimo komplektas, 250 W/RCD H400 L800
| Ilgis (mm) | 150 |
| Plotis (mm) | 800 |
| Aukštis (mm) | 400 |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 800 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 842 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 407 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 138 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 7.462 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
