Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Quadro modulinio tvirtinimo komplektas, 24 moduliai, 200×600 mm
| Ilgis (mm) | 662 |
| Plotis (mm) | 224 |
| Aukštis (mm) | 125 |
| Aukštis | 200 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 15 mm |
| DIN bėgių skaičius | 1 |
| Modulinių tarpų su vienu DIN bėgiu skaičius | 24 |
| Galimas praplėtimas | Ne |
| Su magistraline jungtimi | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 662 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 224 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 4.163 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1400 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
