Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Quadro priekinė vientisa panelė (aklė), 150×600 mm
| Ilgis (mm) | 613 |
| Plotis (mm) | 318 |
| Aukštis (mm) | 41 |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 150 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus tipas | Cinkots |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.295 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 613 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 318 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 41 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.295 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 120 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1200 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
