Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Quadro priekinė vientisa uždengimo panelė (aklė), 300×600 mm
| Ilgis (mm) | 15 |
| Plotis (mm) | 596 |
| Aukštis (mm) | 300 |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 300 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus tipas | Cinkots |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 655 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 325 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 4.34 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 90 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
