Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Quadro Skyriklio HA352/452/ 160A tvirtinimo komplektas, 300×600 mm
| Ilgis (mm) | 115 |
| Plotis (mm) | 596 |
| Aukštis (mm) | 300 |
| Aukštis | 600 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 645 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 318 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 145 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 5.428 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 60 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
