Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Rankenėlė mygtukui su šviesos simboliu, Pilot lempa, E10, Berker
| Svoris (neto) | 0.007 |
| ETIM klasė | EC000011 Vadības elements/pārsega plāksne sadzīves komutācijas ierīcēm |
| Modelis | Viendaļīga poga |
| Įspaudas / rodmuo | Simbols "gaisma" |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Slēdzis/spiedpoga |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Duroplast |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Plotis | 26.5 mm |
| Aukštis | 24.1 mm |
| Gylis | 30 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 69 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.007 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 84 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.095 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 21000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
