Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Relė laiptinės apšvietimo valdymui, 230V, 50/60 Hz, 24s-12 min.
| Ilgis (mm) | 35 |
| Plotis (mm) | 17.5 |
| Aukštis (mm) | 73 |
| Funkcija | Elektronisks |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 64 mm |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| 1 kontrolinė įtampa | 230 V |
| 1 kontrolinė įtampa | 230 V |
| 1 kontrolinės įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| 1 kontrolinės įtampos dažnis | 50 Hz |
| 1 kontrolinės įtampos dažnis | 60 Hz |
| 2 kontrolinė įtampa | 230 V |
| 2 kontrolinė įtampa | 230 V |
| 2 kontrolinės įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| 2 kontrolinės įtampos dažnis | 50 Hz |
| 2 kontrolinės įtampos dažnis | 60 Hz |
| Nominali jungiklio srovė | 16 A |
| Maks. perjungimo srovė (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Atlaisvinimo delsa | 0.5 min |
| Atlaisvinimo delsa | 10 min |
| Dujinės lempos srovės paspaudimo mygtukas | 100 mA |
| Laidyno sistema | 3 un 4 vadu konfigurācija |
| Išjungimo išankstinis įspėjimas | Nav |
| Parenkamo srovės padidėjimo funkcija | Ne |
| Pasikartojantis | Atkārtojas |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 230 V |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 230 V |
| Tiekimo įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 2300 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 3600 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 1000 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 1000 VA |
| Maksimali perjungimo galia LED | 400 W |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.08 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 6 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.465 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 144 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 11.565 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3456 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1150 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 300.56 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
