Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
RTV-SAT lizdas, DC galinis, Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Gaubtas | Nav |
| Prijungimo nuostoliai, kai dažnis - 860 MHz | 5.5 dB |
| Išgavimo nuostoliai, kai 2150 MHz | 2 dB |
| Išvesčių skaičius | 3 |
| Tinka kabeliniam modemui | Taip |
| Tinka nuotoliniam energijos tiekimui | Taip |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Įrenginio plotis | 86.9 mm |
| Įrenginio aukštis | 86.9 mm |
| Įrenginio gylis | 27.2 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 40 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
