Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Saugiklio laikiklis,3P, 125A, 690V, L58, 6M
| Ilgis (mm) | 76 |
| Plotis (mm) | 105 |
| Aukštis (mm) | 125 |
| Nominali įtampa | 690 V |
| Montavimo metodas | DIN sliede |
| Saugiklio dydžiui | 22x58 mm |
| Polių skaičius | 3 |
| Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį | Ne |
| Užrakinamas | Taip |
| Optinis defektų nustatymas | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 6 |
| Suprojektuotas gylis | 125 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.19 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 14 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.74 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 336 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1090 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
