Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Saugiklis, 12A, 1000V, DC, PV, 10×38 mm
| Skersmuo (mm) | 10 |
| Ilgis (mm) | 38 |
| Plotis (mm) | 10 |
| Aukštis (mm) | 10 |
| Modelis | Ceramic fuse |
| Dydis | 10x38 mm |
| Įtampos tipas | DC |
| Nustatyta srovė | 12 A |
| Nustatyta įtampa | 1000 V |
| Utilizacijos kategorija | gPV (photovoltaic protection) |
| Išleidimo charakteristika | Other |
| Nutraukimo pajėgumas | 50 kA |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 53 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 18 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.15 |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |