Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Saugiklis, 22×58 mm, gG, 125A
| ETIM klasė | EC002704 Cilindrisks drošinātājs |
| Modelis | Keramikas drošinātājs |
| Dydis | 22x58 mm |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Nustatyta srovė | 125 A |
| Nustatyta įtampa | 500 V |
| Utilizacijos kategorija | gG (kabeļu aizsardzība/aprīkojuma aizsardzība) |
| Nominalus operacinio dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Nominalus operacinio dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Saugiklio būklės indikatoriaus tipas | Augšējā drošinātāja statusa indikators |
| Išleidimo charakteristika | Laika nobīde (T) |
| Nutraukimo pajėgumas | 120 kA |
| Galios nuostoliai prie nurodytosios srovės | 11.4 W |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 7200 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
