Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Savaitės ciklo skaitmeninis laikrodinis jungiklis, 1 k., 16A, 250V, AC1(impuls.)
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 36 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| Montavimo metodas | DIN sliede |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 195 V |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 264 V |
| Tiekimo įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki | 50 Hz |
| Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki | 60 Hz |
| Autonomiškumas metais | 5 |
| Tekstinės gairės ekrane | Ne |
| Išorinis programavimas | Taip |
| Įskaitant atmintinės kortelę | Ne |
| 60 min. programa | Taip |
| 24 h programa | Ne |
| Savaitinė programa | Taip |
| Metinė programa | Ne |
| Atostogų programa | Taip |
| Impulsinė programa | Taip |
| Ciklo programa | Taip |
| Astrologinė programa | Ne |
| Atsitiktinė programa | Taip |
| Valandų skaitiklis | Ne |
| Sinchronizuojamas su maitinimo tinklu | Ne |
| Valdomas su kvarcu | Taip |
| Valdomas radijo bangomis | Ne |
| Valdomas radijo bangomis (DCF77) | Ne |
| GPS (globali vietos nustatymo sistema) | Ne |
| 1 kanalo trumpiausias perjungimo laikas | 1 min |
| 2 kanalo trumpiausias perjungimo laikas | 1 min |
| Automatiškai persijungiantis vasaros / žiemos laikas | Taip |
| Rankinė operacija | Taip |
| Išorinė paspaudžiamo mygtuko įvestis | Taip |
| Perjungimo išankstinis parinkimas | Ne |
| Nominali perjungimo srovė, kai 250 V AC | 16 A |
| Potencialiai laisvas jungiklio kontaktas | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 64 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 35 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.197 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 48 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 56 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.2 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 325 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 10.2 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1450 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 267.8 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto programinė įranga | Atsisiųsti čia |