Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Schuko kištukinis lizdas, horizontalus, su atlenkiamu dangteliu
| Ilgis (mm) | 64 |
| Plotis (mm) | 147 |
| Aukštis (mm) | 76 |
| Aktyvių kaištelių skaičius (apvalus) | 2 |
| Su signaline lempa | Ne |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 2 |
| Fazių skaičius | 2 |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Taip |
| Su vaikų apsauga | Ne |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Taip |
| Permatomas | Ne |
| Užrakinamas | Taip |
| Išmetimo mechanizmas | Ne |
| Izoliuotas montavimas | Taip |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Apsauga nuo grandinės gedimo | Ne |
| Su miniatiūriniu saugikliu | Ne |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Su ciklo praėjimo funkcija | Ne |
| Sukamas centrinis įdėklas | Ne |
| Nominali srovė | 16 A |
| Įrenginio plotis | 100.7 mm |
| Įrenginio aukštis | 80 mm |
| Įrenginio gylis | 51 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 147 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.26 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |