Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Schuko lizdas 3-vietis kanalui BR priekinis montavimas, Wago jungtis, RAL9013
| Ilgis (mm) | 54 |
| Plotis (mm) | 137 |
| Aukštis (mm) | 80 |
| Apsauginis kontaktas | Zemējuma klipi |
| Su signaline lempa | Ne |
| Vienetų skaičius | 3 |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 3 |
| Fazių skaičius | 1 |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Su vaikų apsauga | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Taip |
| RAL numeris (gretimas) | 9011 |
| Metalo spalva | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Užrakinamas | Ne |
| Išmetimo mechanizmas | Ne |
| Izoliuotas montavimas | Taip |
| Su funkcijos apšvietimu | Ne |
| Su orientacijos apšvietimu | Ne |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Apsauga nuo grandinės gedimo | Ne |
| Su miniatiūriniu saugikliu | Ne |
| Specialus energijos tiekimas | Nav īpaša barošanas avota |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Su ciklo praėjimo funkcija | Taip |
| Kilpų skaičius | 1 |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Sukamas centrinis įdėklas | Ne |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Įrenginio plotis | 180 mm |
| Įrenginio aukštis | 50 mm |
| Įrenginio gylis | 54 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Su "Wi-Fi" signalo kartotuvu | Nē |
| Su įmontuotu "Bluetooth" garsiakalbiu | Nē |
| Sunkioms sąlygoms pagal VDE | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 197 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.32 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 200 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.94 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 420 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1028 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 143.48 |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |