Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Schuko lizdas su varžtiniais užspaudėjais, Berker Integro, antracitas matinis
| Montavimo gylis (mm) | 32.7 |
| Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį | Ne |
| Apsauginis kontaktas | Zemējuma klipi |
| Aktyvių kaištelių skaičius (apvalus) | 2 |
| Su signaline lempa | Ne |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Fazių skaičius | 1 |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Su vaikų apsauga | Ne |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Spalva | Antracīts |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Metalo spalva | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Užrakinamas | Ne |
| Išmetimo mechanizmas | Ne |
| Izoliuotas montavimas | Taip |
| Su funkcijos apšvietimu | Ne |
| Su orientacijos apšvietimu | Ne |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Apsauga nuo grandinės gedimo | Ne |
| Su miniatiūriniu saugikliu | Ne |
| Specialus energijos tiekimas | Nav īpaša barošanas avota |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Su ciklo praėjimo funkcija | Ne |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Jungiklio operatoriaus spalva | Antracīts |
| Sukamas centrinis įdėklas | Ne |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 55.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 55.5 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 32 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Su "Wi-Fi" signalo kartotuvu | Nē |
| Su įmontuotu "Bluetooth" garsiakalbiu | Nē |
| Sunkioms sąlygoms pagal VDE | Ne |
| Atitinka JK statybos taisyklių M dalį | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.4 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 240 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5760 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
