Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Schuko lizdas/USBx2, 2,4A, Berker S1/B3/B7, matinis antracitas
| Ilgis (mm) | 42 |
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Aktyvių kaištelių skaičius (apvalus) | 2 |
| Su signaline lempa | Ne |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Fazių skaičius | 1 |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Metalo spalva | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Užrakinamas | Ne |
| Išmetimo mechanizmas | Ne |
| Izoliuotas montavimas | Taip |
| Su funkcijos apšvietimu | Ne |
| Su orientacijos apšvietimu | Ne |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Apsauga nuo grandinės gedimo | Ne |
| Su miniatiūriniu saugikliu | Ne |
| Specialus energijos tiekimas | Nav īpaša barošanas avota |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Su ciklo praėjimo funkcija | Ne |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Sukamas centrinis įdėklas | Ne |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 45 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 40 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Sunkioms sąlygoms pagal VDE | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 58 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.134 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 120 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2400 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |