Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Serveris Domovea BASIC
| Ilgis (mm) | 67 |
| Plotis (mm) | 106 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| EIB / KNX magistralės sistema | Taip |
| KNX radijo magistralės sistema | Ne |
| Magistralės sistemos radijo dažnis | Ne |
| LON magistralinė sistema | Ne |
| „Powernet“ magistralės sistema | Ne |
| Kitos maršrutinės sistemos | Nav |
| Dvikryptis radijas | Ne |
| Modelis | Cits |
| Montavimo metodas | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 6 |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maksimalus įrenginių skaičius viename kanale | 500 |
| Išmontavimo apsauga | Ne |
| Su LED rodmeniu | Taip |
| Nedatuojamas | Taip |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 24 V |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 24 V |
| Įtampos tipas | DC |
| Energijos sunaudojimas | 10 W |
| Protokolas | TCP/IP |
| Priklausomas nuo tiekėjo | Ne |
| Vizualizacija | Taip |
| Interneto serveris | Taip |
| Radijo bangų sąsaja | Ne |
| IR sąsaja | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 97 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.355 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 24 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 7.052 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 192.248 |
| Surinkimo instrukcija (eng) | Atsisiųsti čia |
| Produkto apibūdinimas | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
