Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Šildymo prietaisas, 45W, 230V, AC/DC
| Ilgis (mm) | 115 |
| Plotis (mm) | 61.5 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| Nominali galia | 45 W |
| Plotis | 61 mm |
| Aukštis | 105 mm |
| Gylis | 56 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.45 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.45 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 100 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 420 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |