Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Siųstuvas – nuotolinio valdymo pultelis, 4 kanalai, 868.3 MHz, RF-KNX Quicklink
| Ilgis (mm) | 15.8 |
| Plotis (mm) | 46.5 |
| Aukštis (mm) | 83 |
| Maks. kontroliuojamų įrenginių skaičius | 50 |
| Iš anksto užprogramuotas | Ne |
| Belaidis | Taip |
| Signalo perdavimas | Radiofrekvence (RF) |
| Signalo dažnis | 863 MHz |
| Signalo dažnis | 863 MHz |
| Su ekranu | Ne |
| Adaptyvus | Ne |
| Aukštis | 83 mm |
| Plotis | 46.5 mm |
| Gylis | 15.8 mm |
| Universalios krypties | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.06 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.075 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 366 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 321 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 221 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1034 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 143 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
