Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skambučio transformatorius, 4VA, 230/8-12V
| Ilgis (mm) | 100 |
| Plotis (mm) | 38 |
| Aukštis (mm) | 84 |
| Pirminė įtampa | 230 V |
| Antrinė įtampa 1 | 8 V |
| Antrinė įtampa 2 | 12 V |
| Antrinis srovės stipris 1 | 0.5 A |
| Antrinis srovės stipris 2 | 0.33 A |
| Maks. išeigos galia | 4 W |
| Maks. išeigos srovė | 0.5 A |
| Maks. energijos nuostolis | 4 W |
| Transformatoriaus tipas | Standarta zvana zvana transformators |
| Montuojamas prie paviršiaus | Taip |
| Lygiai montuojama instaliacija | Ne |
| Modulinė versija | Taip |
| Ilgis | 111 mm |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 65 mm |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Apsaugotas nuo trumpo jungimosi | Taip |
| Apsauga nuo temperatūrinio poveikio | Taip |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 38 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 84 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.234 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 6 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.4 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 72 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 17.16 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 864 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1118 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 432 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
