Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skersinis įžeminimo bėgelis, 500 mm
| Ilgis (mm) | 5 |
| Plotis (mm) | 495 |
| Aukštis (mm) | 12 |
| Nominali srovė | 160 A |
| Aukštis | 12 mm |
| Plotis | 495 mm |
| Gylis | 5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 532 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 62 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 64 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.573 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 300 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
