Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas iš poliesterio, be mont. pl., 1750x850x300 mm, 2 sekc., IP65, Orion
| Ilgis (mm) | 300 |
| Plotis (mm) | 850 |
| Aukštis (mm) | 1750 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Dangčio tipas | Vāks |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Durų tipas | Vienvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Aukštis | 1750 mm |
| Plotis | 850 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Suprojektuotas gylis | 300 mm |
| Vidinis gylis | 300 mm |
| Kabineto plokščių storis | 2 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 2 mm |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 111 |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Galimas praplėtimas | Ne |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Paviršiaus apdorojimas | Pulvera pārklājums |
| Su montavimo plokšte | Taip |
| Tinka naudoti lauke | Taip |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Saugos klasė | II |
| Smūgio stiprumas | IK08 |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 1785 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 865 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 52 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 865 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 1770 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 51.6 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 865 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1920 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
